+48 697 729 413

6.00 - 17.00

Ul. Kukułek 47 Sosnowiec

O nas

Kochani Rodzice!!!

Żłobek „BOBO” rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2012 r.

Nasz Żłobek zapewnia opiekę nad dziećmi od 20 tyg. życia do 3 lat. Oferujemy Państwu i Państwa pociechom lokal o pow. 410 m2, w którym znajduje się pięć przestronnych sal, każda posiada osobną sypialnię oraz osobne łazienki. Nasz lokal zaprojektowany jest według wszelkich obowiązujących norm i wymogów, co pozwoli zapewnić maksimum bezpieczeństwa Państwa dzieciom.

Przy żłobku znajduje się również duży ogród wyposażony w zabawki ogrodowe dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Posiadamy również ogrodzony parking, co ułatwi Państwu codzienne, bezpieczne doprowadzenie dzieci do żłobka.

Stworzyliśmy 3 grupy wiekowe:

1 GRUPA MOTYLKI- dzieci od 20 tyg. do 12 miesiąca życia

2 GRUPA- ŻABKI ORAZ MISIE – dzieci od 12 do 24 miesiąca życia

3 GRUPA- RYBKI ORAZ BIEDRONKI – dzieci od 24 do 36 miesiąca życia

Każdą grupą będą opiekować się co najmniej 2 opiekunki. Opiekunki zatrudnione w żłobku posiadają wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi. Zadaniem naszego personelu jest zapewnienie dziecku odpowiedniej opieki, pomocy w codziennej higienie, nauka samodzielności.

Nad zdrowiem naszych podopiecznych czuwa codziennie Pani położna.

Żłobek zapewnia całodzienne wyżywienie (śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek) przygotowywane we własnej kuchni. Dla najmłodszych dzieci Rodzice będą mogli również dostarczać własne jedzenie w postaci gotowych słoiczków, deserków czy kaszek.

Z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby czas spędzony przez Państwa dzieci w naszym żłobku, był czasem radosnym i beztroskim. Przy czym położymy również duży nacisk na ich indywidualny rozwój oraz rozbudzanie i rozwijanie talentów każdego z naszych podopiecznych.